Catalog of X-ray Protection (eng) Catalog of X-ray Protection (ukr)rh.net.ua

АСОЦІАЦІЯ РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ ( https://www.aruk.org )

Останні новини
Virtual Patient Challenge
Запрошуємо студентів-медиків 6 курсу навчання, приєднатись до участі у заході "Virtual Patient Challenge - клінічні змагання у віртуальному середовищі".Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC). Дізнатися ціну на товари
DR 100e Компактний пересувний  рентгенівський апарат
DR 100e Компактний пересувний рентгенівський апарат
Виробник: AGFA, Belgium

Завдяки потужному випромінювачу, компактному розміру й гнучкості в поводженні, апарат DR 100e є економічно ефективним і високоякісним рентгенографічним рішенням для медичних установ, яке забезпечує максимальну ефективність і комфорт для пацієнта. DR 100e може використовуватися для проведення широкого спектра загальних рентгенографічних досліджень із застосуванням касет для комп'ютерної рентгенографії (CR) або плівки.

 
DX-D 100 Мобільний рентгенівський апарат
DX-D 100 Мобільний рентгенівський апарат
Виробник: AGFA, Belgium

Пацієнти, які найбільше потребують проведення рентгенологічного обстеження, можуть бути не в змозі самостійно переміститися в рентгенівську кімнату або правильно розташувати себе для оптимальної візуалізації. От отут те й буде потрібно мобільний дігітайзер DX-D 100 компанії Agfa з бездротовим детектором. Призначений для використання в лікарняного ліжка, дігітайзер DX-D 100 може виконувати широкий спектр обстежень в області загальної рентгенографії навіть для пацієнтів, які не можуть рухатись самостійно. Дуже короткий термін опромінення означає, що зображення будуть доступні негайно, і їх можна буде затвердити відразу ж після опромінення. Більш високі продуктивність і якість зображення знижують вартість обстеження й підвищують ефективність діагностики

 
Дигитайзер Agfa CR 10-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Дигитайзер Agfa CR 10-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Виробник: AGFA, Belgium

AGFA CR-10X доступний настільний дигитайзер на основі випробуваної технології AGFA, що дозволяє проводити загальні рентгенографічні, ортопедичні, дентальні дослідження, а також отримувати повні знімки ноги/хребта. Малі габарити й вага (29 кг.) роблять його ідеальним для мобільних застосувань, або для установлення в невеликих приміщеннях.

 
Дигитайзер Agfa CR 12-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Дигитайзер Agfa CR 12-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Виробник: AGFA, Belgium

Оцифровувач Agfa CR 12-X позиціонується компанією як пристрій з ідеальним балансом між швидкістю роботи і розподільчою здатністю. Компактні розміри Agfa CR 12-X, дозволяють економити місце в приміщенні. Він відмінно підійде для використання в невеликих клініках і приватній практиці. Не примхливий у використанні і володіє міцним корпусом, тому може бути використаний в суворих умовах зі змінними температурами.

 
Дигитайзер Agfa CR 15-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Дигитайзер Agfa CR 15-X. Настільний оцифровщик рентгенівських знімків
Виробник: AGFA, Belgium

Оцифровувач Agfa CR 15-X є універсальним пристроєм. На відміну від попередніх моделей CR 10-X і 12-X, оцифровувач CR 15-X може обробляти касети декількох розмірів: 15x30, 18x24, 24x30, 35x43, що забезпечить оптимальну роботу для будь-якого обстеження. Ідеально підходить для децентралізованих умов загальної радіографії, приватних практик, невеликих клінік, ортопедичних і хірургічних офісів. Заснований на перевіреній технології компанії Agfa, настільний апарат CR 15-X відповідає зростаючим потребам у візуалізації і обробці рентгенівських знімків.

 
Дигитайзер Agfa CR30-Xm для комп'ютерної радіографії та мамографії
Дигитайзер Agfa CR30-Xm для комп'ютерної радіографії та мамографії
Виробник: AGFA, Belgium

AGFA CR30-Xm Універсальний рішення для цифрової мамографії та усіх загальних рентгенографічних досліджень.
Настільний дигитайзер CR30-Xm, який надає високу якість зображень розрахований на широкий спектр застосувань, який містить у собі мамографичні, загальні рентгенографічні, ортопедичні, дентальні дослідження, а також одержання повних знімків ноги/хребта. Швидка установка й простота в експлуатації цього компактного дигитайзера дозволяє не тільки прискорити робочий процес, але й повною мірою відчути переваги цифрової обробки зображень.

 
Дигитайзер Agfa DX-M для комп'ютерної радіографії та мамографії
Дигитайзер Agfa DX-M для комп'ютерної радіографії та мамографії
Виробник: AGFA, Belgium

DX-M Система комп'ютерної радіографії та мамографії нового покоління
Дигитайзер DX-M відкриває нове покоління систем комп'ютерної рентгенографії (CR) для мамографії. Він забезпечує найвищий рівень якості зображення, високу чутливість і гнучкість, серед сучасних доступних на ринку мамографічних систем CR.

 
DX-D 300 Рентгенографічна система
DX-D 300 Рентгенографічна система
Виробник: AGFA, Belgium

ГНУЧКА СИСТЕМА ПРЯМОЙ РАДІОГРАФІЇ. Сполучення універсальності, гнучкості й доступності, об'єднане в одному пристрої, і повністю моторизоване позиціонування роблять цей дігітайзер високоефективним. U-образна "рука" дозволяє робити знімки над столом, що рухається, що важливо як для цілого ряду задач, так і для комфорту лікаря й пацієнта. Спеціально настроєна технологія MUSICA2 зводить обробку зображень на рівень золотого стандарту галузі, а робоча станція NX робить процес більш плавним. Dr-детектор, що використовує йодид цезію, значно знижує дозу опромінення пацієнта. Повна гнучкість із можливістю комбінації CR/DR.

 
DR 400 Рентгенографічна система
DR 400 Рентгенографічна система
Виробник: AGFA, Belgium

МАСШТАБОВАНА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА. Система DR 400 є гнучким і доступним за ціною рішенням. Ця система легко встановлюється на підлозі, займає мало місця й не вимагає дорогих стельових конструкцій. У той же час її адаптивні конфігурації, доступні у двох варіантах виконання, дозволяють настроїти її під конкретні потреби практично будь-якого замовника. Серйозне обладнання без компромісів по якості забезпечує надійність і максимальний термін безвідмовної роботи: це має вирішальне значення в умовах інтенсивної роботи рентгенівського відділення. Міцний стіл із плаваючою декою й ножні перемикачі з подвійним натисканням зручні у використанні як для оператора, так і для пацієнта.

 
Стійка для знімків ОНІКО
Стійка для знімків ОНІКО
Виробник: ОНІКО, Україна

Стійка для знімків з касетотримачем ОНІКО, призначена для розміщення приймача рентгенівського зображення (Касет рентгенівських різних форматів і цифрових приймачів). Стійка може застосовуватися в комплекті з пересувними і переносними рентгенівськими апаратами в реанімаційних та інших відділеннях медичних лікувально-профілактичних установ. Вона також може застосовуватися в стаціонарних рентгенівських кабінетах медичних лікувально-профілактичних установ при відсутності штатної стійки знімків рентгенівських апаратів.

 


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.