Catalog of X-ray Protection (eng) Catalog of X-ray Protection (ukr)rh.net.ua

АСОЦІАЦІЯ РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ ( https://www.aruk.org )

Останні новини
Virtual Patient Challenge
Запрошуємо студентів-медиків 6 курсу навчання, приєднатись до участі у заході "Virtual Patient Challenge - клінічні змагання у віртуальному середовищі".Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC). Дізнатися ціну на товари

Сервісне обслуговування усіх систем AGFA

Більше двадцяти трьох років тому, була створена компанія ОНІКО, яка є офіційним дистриб'ютором концерну AGFA в Україні.

Ми маємо в своєму штаті висококваліфікованих спеціалістів, які пройшли навчання в концерні AGFA по налаштуванню, ремонту та подальшому сервісному обслуговуванню обладнання.

За цей час компанія ОНІКО зарекомендувала себе як надійного партнера та добросовісного (сумлінного) виконавця взятих на себе зобов'язань.

В зв’язку з необхідністю проведення регулярного післягарантійного та профілактичного і професійного сервісного обслуговування обладнання AGFA, встановленого у Вашому лікувальному закладі, компанія ОНІКО пропонує Вам, розглянути питання стосовно укладання договору на сервісне обслуговування, що дозволить зберегти працездатність систем, згідно специфікацій AGFA і уникнути можливих дорого вартісних поломок та подальшого простою обладнання.

Для систем AGFA, встановлених у Вашому Лікувальному закладі, ми пропонуємо:

  • сервісне обслуговування усіх систем AGFA;
  • профілактичне обслуговування та ремонт;
  • консультаційні послуги по телефону;
  • термінові виклики на діагностику обладнання.

Контакти відділу сервісного обслуговування систем AGFA

Сервісний інженер компанії AGFA

Кривошей Роман Володимирович

Телефони:

(095) 272-08-83
(044) 502-24-45

E-mail:

Roman.Krivoshey@oniko.ua© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.