Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC).
Фотогалерея
ph2018_024.jpg
ph2018_018.jpg
29.06.2018

В розділі Водопостачання додано опис обладнання

Обладнання для пошуку витоків водиКомпанія ОНІКО пропонує вашій увазі обладнання для пошуку витоків води фірми GUTERMANN.

Обладнання фірми GUTERMANN, є світовим лідером серед технологій для акустичного пошуку витоків води. Лінійка обладнання охоплює усі сфери традиційних методів акустичного пошуку витоків. Системи постійного моніторингу мереж водопостачання, зарекомендували себе як лідери інтелектуального керування втратами води.

Інтелектуальне керування втратами води, являє собою цілісний підхід до виявлення витоків. В цілому метод полягає у безперервному моніторингу стану мережі водопостачання для того щоб відстежувати усі події пов'язані з витоком води за допомогою однієї централізованої платформи в режимі реального часу. Система дозволяє відстежувати стан події, від утворення витоку до його усунення та отримувати повну картину стану вашої мережі трубопроводів. Коли ви отримуєте сигнал тривоги десь у вашій мережі, ви спочатку виконуєте он-лайн аналіз даної події. При необхідності, оператор з пошуку витоків вирушає на місце та виконує локалізацію та прослуховування витоку за допомогою звичайного обладнання для пошуку витоків, такого як наземні мікрофони та корелятори витоків. Після того як було проведено відповідні дії (усунено витік, замінено трубу чи просто продовжено спостереження за витоком) ви отримуєте в систему моніторингу зворотну інформацію про точне місце витоку, інформацію про характер витоку, інформацію про трубу та інше. Таким чином ви продовжуєте накопичувати точні дані про вашу мережу, що допоможе вам приймати більш ефективні рішення (такі як заміна труби чи можливість використання труб з різних матеріалів).

Усе обладнання розроблено та виготовлено в Німеччині. Офіційна гарантія виробника на усю лінійку обладнання складає 2 роки.
Дозуючі системиКомпанія ОНІКО є офіційним дистриб'ютором світового лідера з виробництва систем дозування компанії Milton Roy Europe.

Більше 60 років компанія Milton Roy Europe розробляє й удосконалює дозуючі й змішувальні системи практично для будь-яких рідких і в'язких середовищ. Компанія Milton Roy Europe випускає: дозуючі насоси; дозуючі станції; системи керування дозуванням; міксери; аксесуари й витратні матеріали для систем дозування. Задачі дозуючого обладнання Milton Roy безупинно дозувати й закачувати рідини ( прозорі, грузлі, абразивні, корозійні, летучі середовища) при будь-яких швидкостях подачі й будь-якому тиску. Область застосування дозуючого обладнання Milton Roy: водопідготовка; хімічна промисловість; нафтогазова промисловість; харчова промисловість; ядерна енергетика; паперова промисловість; текстильна промисловість і т. д.


Повернутися до списку


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.