Catalog of X-ray Protection (eng) Catalog of X-ray Protection (ukr)rh.net.ua

АСОЦІАЦІЯ РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ ( https://www.aruk.org )

Останні новини
Х Ювілейний Міжнародний Медичний Форум

Компанія ОНІКО запрошує вас відвідати наш стенд на Х Міжнародному Медичному Форумі (17-19 квітня), де на вас чекає знайомство з новітнім симуляційним обладнанням світових брендів та українського виробництва

Публікації
Технологія виготовлення дезінфектанта на місці його використання...

На заводах із розливу напоїв технологія очищення комплексних технологічних ліній без їх демонтажу (CIP-мийка) використовується для очищення різних виробничих ліній, зокрема, виробничих ліній сиропів та питної води з різних причин, включаючи запобігання потраплянню зайвих смакових сумішей та мікробний контроль.

CIP-мийка також усуває такі органічні залишки, як осад білків, вуглеводів, жирів, мінералів та інших забруднюючих речовин, що містять бактерії та можуть призвести до мікробно індукованої корозії (MIC).Стійка для знімків ОНІКО

Узнать цену на товары
Стійка для знімків ОНІКО

Виробник: ОНІКО, Україна

Стійка для знімків з касетотримачем ОНІКО, призначена для розміщення приймача рентгенівського зображення (Касет рентгенівських різних форматів і цифрових приймачів).

Стійка може застосовуватися в комплекті з пересувними і переносними рентгенівськими апаратами в реанімаційних та інших відділеннях медичних лікувально-профілактичних установ. Вона також може застосовуватися в стаціонарних рентгенівських кабінетах медичних лікувально-профілактичних установ при відсутності штатної стійки знімків рентгенівських апаратів.

Стійка дозволяє проводити дослідження у вертикальному положенні пацієнта з використанням сучасного обладнання для рентгенівських досліджень.

Стійка складається зі штатива з основою і швелерами, які переміщуються на муфтах, між якими встановлюється приймач зображення. Муфти нижнього швелера на необхідній висоті фіксуються хомутами.

Штативи виготовляють 2-х видів: з основою на ніжках і на колесах, які мають стопори для їх фіксації; знімного екрану з підборідником, якій використовується при дослідженнях легень і внутрішніх органів. Екран встановлюється на уловлювачах верхнього швелера.

Основні параметри і розміри

  • Габаритні розміри (ДхШхВ): Стійка в зборі - 470 х 400 х 1915 мм.
  • Маса пристрою не більше: 12 кг


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.


© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.